Refine results | Home

Former Member of Parliament Details

  Mr Mike Duigan

PERSONAL DETAILS

Full Name Michael Gregory Duigan

ELECTORAL HISTORY

DateHouseDistrictPartyReason
07 Dec 1985 - 24 Nov 1989House of AssemblyAdelaideAustralian Labor PartyNot Re-elected

PARLIAMENTARY APPOINTMENTS

Committee Information

expand / collapse detail
11 Feb 1986 - 12 Feb 1990Member - Joint Committee on Subordinate Legislation
Version: 1.0.0.1, 1.0.0.1