Refine results | Home

Former Member of Parliament Details

  Mr Leslie Drury

PERSONAL DETAILS

Full Name Leslie Drury

ELECTORAL HISTORY

DateHouseDistrictPartyReason
17 Sep 1977 - 14 Sep 1979House of AssemblyMawsonAustralian Labor PartyNot Re-elected

PARLIAMENTARY APPOINTMENTS

Committee Information

expand / collapse detail
01 Jul 1979 - 28 Nov 1979Member - Parliamentary Committee on Land Settlement
Version: 1.0.0.1, 1.0.0.1